Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745
v
v

Změny v rozvrhu Monday 27. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
4.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.C Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
4B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Augustinová Hana
6 výměna >> HOZ 1.C na 29.5. 5. hod
7 odpadá MAM 4.B
9 přesun << MAM 3.C+ Sál z 6.6. 9. hod
Bláhová Evženie
2 odpadá NEJ 4.C
5 změna CJL 4.C+
Fiňková Martina
4 změna MAC 4.B (MAC)+
6 spojeno (Týc) ANJ 3.C (AJp)+ Sál
6 změna ANJ 3.C (AJz)+ Sál
Hajník Václav
5 výměna << PCS 2.A PRX z 29.5. 5. hod
8 navíc PRX 3.A PRX
9 navíc PRX 3.A PRX
Hanzlíček Dalibor
3 odpadá OBN 4.C
8 výměna >> TEV 1.B (Chl) na 23.5. 2. hod
Koubková Hana
1 změna ANJ 1.C (AJ2)+ Sál
1 spojeno (Týc) ANJ 1.C (AJ3)+ Sál
8 výměna << CJL 1.A 1A z 22.5. 1. hod
Kubaňová Michaela
7 odpadá KAS 4.C
Kůgel Tomáš
2 výměna >> EMA 1.A na 24.5. 3. hod
Malý Ondřej
9 přesun << KAS 1.B VT3 z 29.5. 8. hod
Nikodem Josef
1 odpadá ELM 4.A
Pekárek Michal
2 výměna << TIT 1.A VT5 z 24.5. 3. hod
5 odpadá GRF 4.B
8 odpadá ZDZ 4.B
9 odpadá KYB 4.B
Plechatý Jan
1 výměna >> PRO 3.B (OSb) na 29.5. 9. hod
2 odpadá PRO 4.B (OS1)
5 výměna >> PRO 2.A na 29.5. 5. hod
Podlešáková Jana
1 odpadá MAT 4.B
3 odpadá MAT 4.A
Švec Martin
1 výměna << DAT 3.B VT3 z 29.5. 9. hod
2 výměna << KAS 1.C VT2 z 23.5. 6. hod
8 výměna >> KAS 1.A na 22.5. 1. hod
Vrbská Věra
1 odpadá EKN 4.C
2 výměna >> EKN 1.C na 23.5. 6. hod
3 odpadá EKN 4.B
6 výměna << EKN 1.C 1C z 29.5. 5. hod
7 výměna << EKN 1.C 1C z 30.5. 9. hod
Žihlová Lenka
2 změna ANJ 2.D (AJ1)+ Sál
2 spojeno (Týc) ANJ 2.D (AJ3)+ Sál
8 výměna << CJL 1.B 1B z 23.5. 2. hod
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 ANJ AJ2 Sál změna Kou
1 ANJ AJ3 Sál spojí Kou (Týc)
2 TIT VT5 výměna << Pek z 24.5. 3. hod
8 CJL 1A výměna << Kou z 22.5. 1. hod
1.B
1 ANJ AJ2 Sál změna Kou
1 ANJ AJ3 Sál spojí Kou (Týc)
8 CJL 1B výměna << Žih z 23.5. 2. hod
9 KAS VT3 přesun << Mal z 29.5. 8. hod
1.C
1 ANJ AJ2 Sál změna Kou
1 ANJ AJ3 Sál spojí Kou (Týc)
2 KAS VT2 výměna << Švc z 23.5. 6. hod
6 EKN 1C výměna << Vrb z 29.5. 5. hod
7 EKN 1C výměna << Vrb z 30.5. 9. hod
2.A
2 ANJ AJ1 Sál změna Žih
5 PCS PRX výměna << Haj z 29.5. 5. hod
2.B
2 ANJ AJ1 Sál změna Žih
2 ANJ AJ3 Sál spojí Žih (Týc)
2.C
2 ANJ AJ1 Sál změna Žih
2 ANJ AJ3 Sál spojí Žih (Týc)
2.D
2 ANJ AJ1 Sál změna Žih
2 ANJ AJ3 Sál spojí Žih (Týc)
3.A
1 PRO OSab výměna >> na 29.5. 9. hod
6 ANJ AJp Sál spojí Fin (Týc)
6 ANJ AJz Sál změna Fin
8 PRX PRX navíc Haj
9 PRX PRX navíc Haj
3.B
1 DAT VT3 výměna << Švc z 29.5. 9. hod
6 ANJ AJp Sál spojí Fin (Týc)
6 ANJ AJz Sál změna Fin
9 MAM Sál přesun << Aug z 6.6. 9. hod
3.C
6 ANJ AJp Sál spojí Fin (Týc)
6 ANJ AJz Sál změna Fin
9 MAM Sál přesun << Aug z 6.6. 9. hod
4.A
9. les., 6. les., 2. les., 1. les., 4. les., 7. les., 3. les., 5. les., 8. les. Obecná absence třídy
4.B
5. les., 4. les., 1. les., 9. les., 3. les., 7. - 8. les., 2. les., 6. les. Obecná absence třídy
4.C
2. les., 4. les., 7. les., 6. les., 9. les., 5. les., 1. les., 3. les., 8. les. Obecná absence třídy
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou